П’ять команд Прем’єр-ліги вилетіли з розіграшу Кубка України

Цими вихідними, 22 та 23 вересня, відбулись поєдинки 1/16 фіналу розіграшу Кубка України.

Цими вихідними, 22 та 23 вересня, відбулись поєдинки 1/16 фіналу розіграшу Кубка України. Відразу 5 клубів Прем’єр-ліги припинили боротьбу на цій стадії змагань. І якщо в протистояннях за участю «Динамо» та донецького «Металурга», які грали свої матчі проти «Шахтаря» та «Чорноморця», виліт одного з представників елітного дивізіону був неминучим, то «Зоря», «Кривбас» та запорізький «Металург» поступились командам із нижчих ліг. Тож у наступному раунді лише 11 команд із 16 будуть представляти Прем’єр-лігу у змаганнях за Кубок України.

Волею сліпого жереба, вже в 1/16 відбулось «ель-класико» українського футболу − протистояння «Шахтаря» та «Динамо». Зустрічі грандів на початкових стадіях Кубка України стали вже доброю традицією − минулого року ці команди грали в 1/8 фіналу, тоді перемогли донеччани, які, врешті, і здобули головний трофей. Тож київські динамівці мали змогу реваншуватись за минулорічну поразку у Кубку, а також − за нещодавній програш в Епіцентр Чемпіонаті України. Та черговий матч на «Донбас Арені» виявився невдалим для киян − 4:1 на користь «Шахтаря», який і продовжить боротьбу у наступному раунді турніру.