Українські параолімпійці завоювали вже 68 медалей

На сьогоднішній день українські спортсмени на Паралімпіаді в Лондоні завоювали 68 нагород: 27 золотих, 18 срібних і 23 бронзових. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

На сьогоднішній день українські спортсмени на Паралімпіаді в Лондоні завоювали 68 нагород: 27 золотих, 18 срібних і 23 бронзових. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

За кількістю золотих нагород українці стабільно утримують четверту позицію на Іграх. Український плавець Геннадій Бойко виграв фінальний заплив на дистанції 50 метрів на спині (S1) з часом 1:04.29, що відтепер є новим світовим рекордом. Третє місце в цьому виді змагань посів ще один українець Олександр Головко — 1:32.44.

Також олімпійським чемпіоном став Віктор Смирнов, який до цього отримав бронзову нагороду. Цього разу Смирнов став першим на 100-метрівці батерфляєм (S11) - час 1:03.32. Інший українець Олександр Мащенко став п'ятим на цих змаганнях.

На Параолімпіаді-2012 Україну представляє найчисленніша збірна з часів здобуття незалежності. До складу команди входять 155 спортсменів із 24 областей України, які змагаються у 12 видах спорту. В цілому команда налічує 232 спортсмена. У порівнянні з виступом на Параолімпіаді в Пекіні, склад збірної оновився на 41% - у ній 64 нових атлети.

У цьому році змагання проходять із 29 серпня по 9 вересня, в них беруть участь понад 4000 спортсменів-інвалідів. Медалі розігруються у двадцяти видах спорту.