Донецький «Металург» поступився норвезькому «Тромсе»

Футбольний клуб ФК «Металург» (Донецьк) не зумів подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи УЄФА, програвши за сумою двох зустрічей норвезькому «Тромсе».

Після нічиєї в першому виїзному матчі 1:1, «металурги» поступилися скандинавам у себе вдома в Донецьку, у четвер, 9 серпня, на своєму полі з рахунком 0:1. Єдиний гол на дев'ятій хвилині матчу провів нападник Прійовіч.

Так, Морозюк невдало вибив м'яч зі штрафної площадки «Металург», його підхопив Йенсен і потужно «вистрілив» з 25-ти метрів. Голкіпер Бандура відбив м'яч перед собою, а на добиванні першим виявився Прійовіч, який добив м'яч у ворота.

«Металург» протягом всього матчу шукав можливості зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм, але підопічні Володимира П'ятенка так і не зуміли забити хоча б один гол.