Київський «Арсенал» забив 5 голів і вибув із Ліги Європи

ФК «Арсенал» (Київ) не зміг здобути необхідний результат у матчі зі словенською «Мурою» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи після технічної поразки 0:3 в першій зустрічі.

«Каноніри» зуміли перемогти суперника з рахунком 2:0, чого було недостатньо. Українському клубу вдалося відкрити рахунок вже на другій хвилині після удару Кобахідзе. Але на 30-й хвилині захисник Сергій Симоненко був вилучений за фол останньої надії, що ускладнило завдання для підопічних Кучука.

У середині другого тайму Володимир Гоменюк, що вийшов на заміну, точно пробив головою після подачі зі штрафного, але більше «Арсеналу» досягти не вдалося.

Як повідомлялося, 2 серпня «Арсенал» успішно дебютував на євроарені, розгромивши у першому в своїй історії матчі Ліги Європи «Муру» з рахунком 3:0.

4 серпня стало відомо, що «Арсеналу» загрожує технічна поразка в цьому матчі за присутність на полі камерунця Матуку, який був раніше дискваліфікований в єврокубках у складі іншого клубу. Столичний клуб отримав повідомлення УЄФА про те, що гравець в 2010 році в матчі за бельгійський «Генк» проти португальського «Порту» був вилучений з поля і згодом відсторонений на дві гри. Після цього Матуку відбув лише одну дискваліфікацію, і, отже, не мав бути в заявці на гру «Арсенала» зі словенцями.

7 серпня стало відомо, що контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА присудила «Арсеналу» технічну поразку з рахунком 0:3.