Скарбничка українських олімпійців поповнилася ще двома бронзовими медалями

Українка Олена Костевич посіла третє місце в змаганнях зі стрільби з пістолета на 25 метрів, повідомили у прес-службі НОК України.

Чемпіонкою Олімпійських ігор в цьому виді стала кореянка Янгмі Кім. Друга позиція залишилася за китаянкою Інь Чен. Кореянка встановила в цих змаганнях новий олімпійський рекорд.

29 липня Олена Костевич завоювала ще одну бронзову медаль на Олімпійських іграх в Лондоні в фіналі стрільби з пневматичного пістолета.

Бронзові нагороди ндля України на цьому не вичерпалися. Неймовірні пристрасті вирували й під час вечірньої програми в індивідуальній шаблі.

Чемпіонка Пекіна у командних змаганнях Ольга Харлан, незважаючи на те, що програла 12:15 росіянці Софьї Вєлікой, знайшла у собі сили у боротьбі за «бронзу» і здолала дворазову чемпіонку Ігор американку Маріел Загуніс з рахунком 15:10.

Наша спортсменка розпочала ходу за медаль досить стримано, першу половину бою українка була в ролі наздоганяючої. Але заспокоївшись, ми побачили виважене, продумане фехтування і в результаті — четверту «бронзу» у доробку української збірної.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Ольгу з нагородою відзначивши її неабияке бажання довести, що наполеглива праця приносить заслужені винагороди.

Наразі в заліку України дві золоті і чотири бронзові медалі.