Німці попрощались із Євро-2012. У фіналі зійдуться Іспанія та Італія

Вчора у Варшаві відбувся останній євроматч на польській землі - другий півфінал. Італія завдяки двом голам Маріо Балотеллі вийшла в фінал Євро-2012.

Маріо відкрив рахунок на 20-й хвилині. За 12 хвилин він же подвоїв перевагу італійців. Балотеллі, який у чвертьфіналі з англійцями, не зміг реалізувати купу гольових моментів, у матчі з фаворитом спромігся на дубль. Та й загалом збірна Італії виглядала живішою, активнішою, попри те, що італійці відпочивали на два дні менше, ніж німці.

На перерву пішли з рахунком 2:0. Німці сподівались відігратись у другому таймі, та жодна спроба не була вдалою. Кілька блискучих сейвів показав Жан-Луїджи Буффон.

Єдиний гол німці забили у компенсований до матчу час. З пенальті відзначився Озіл. Але це мяч навіть не можна назвати голом престижу, бо німці не створили його самі, а фактично отримали у подарунок від рефері. Правда, в останні хвилии німці не відходили від воріт Буффона, натискали, та фінальний свисток припинив їхні безрезультативні потуги.

Отже, у фінальному матчі Євро-2012, який відбудеться 1 липня на "Олімпійському", зустрінуться збірні Італії і Іспанії. У груповому турнірі ці команди зіграли у результативну нічию 1:1. Протистояння обіцяє бути серйозним і видовищним.