Українка вперше в історії стала чемпіонкою світу з кіокушин карате

Протягом 3-24 червня у японському місті Ісесакі проходив 4-й Чемпіонат світу серед чоловіків в абсолютній категорії з Кіокушин карате та 4-й Чемпіонат світу серед жінок по вагових категоріях.

У цих змаганнях взяла участь й збірна команда Української Федерації «Кіокушинкайкан карате», до якої увійшли Світлана Жегар (1 кю, м. Миколаїв), Ольга Лещук (1 кю, м. Луцьк) та Павло Бугайов (2 дан, м. Донецьк) на чолі з головою правління федерації Бранч Чіфом України Дмитром Волинцем (4 дан, м. Луцьк).

На цих змаганнях у ваговій категорії до 62,5 кг чемпіонкою світу стала Світлана Жегар – це перший чемпіон світу в історії України серед всіх версій кіокушин карате.

У цій же ваговій категорії волинянка Ольга Лещук зайняла третє місце. Павло Бугайов провів два бої достроково. У першому бою Павло переміг австралійця, в другому - японця. В третьому бою зійшовся з росіянином, провів рівний бій, але судді віддали перевагу титулованому Олександру Каршигеєву, який став призером Чемпіонату світу.

Вітаємо чемпіонку світу Світлану Жегар, її тренера Дениса Озерова, а також бронзову призерку Чемпіонату світу Ольгу Лещук та її тренера Дмитра Волинця.