Іспанія з труднощами пройшла у фінал Євро-2012

Збірна Іспанії вийшла у фінал Євро-2012, перемігши Португалію у серії післяматчевих пенальті - 4:2. Вирішальний 11-метровий реалізував Сеск Фабрегас.

Перший тайм команди провели у впертій боротьбі. Португальці не дали чинним чемпіонам світу і Європи грати у свій футбол. Небезпечними моментами обмінялися Іньєста та Роналду. Однак рахунок на табло не змінився - 0:0.

Найреальніший шанс вирішити долю матчу мав Роналду. На останній хвилині основного часу другого тайму португальці втікли в конрнаступ учотирьох проти двох. А Кріштіану з забивної позиції пробив вище воріт.

У першому екстра-таймі найближчим до взяття воріт був Серхіо Рамос, який потужно зарядив зі штрафного. М'яч пролетів над поперечиною. Другий екстра-тайм залишився за іспанцями. Але досягти бажаного так і не вдалося.

Футбольна лотерея розпочалася невдалим виконанням 11-метрового Хабі Алонсо. Однак потім свої шанси не реалізували Моутінью і Алвеш.

У фіналі на НСК "Олімпійський" іспанці зустрінуться з переможцем пари Німеччина - Італія, який відбудеться сьогодні.