Група А: Польща і Росія не проходять до чвертьфіналу

Останній тур фінальної частини Євро-2012 у групі А став несподіванкою для багатьох.

Останній тур фінальної частини Євро-2012 у групі А став несподіванкою для багатьох. Чехія і Польща зустрілись на полі у Вроцлаві, Греція і Польща - у Варшаві. Ні в одному, ні в іншому матчі, що відбувались паралельно, не очікували такого результату. Чехи і греки обіграли своїх суперників з мінімальним рахунком - 1:0.

Першими повели в рахунку греки - на доданих хвилинах першого тайму шанс своїй команді подарував Карагуніс. І хоч у росіян було значно більше гольових моментів, але мяч усе якось пролітав повз ворота. До кінця другого тайму греки тримали оборону і їм вдалось встояти. Таким чином Греція, яка поступилась раніше чехам і внічию зіграла з поляками, вийшла з групи у плей-офф з другої позиції.

А у Вроцлаві у першому таймі домінували поляки, та закріпити свою перевагу забитим мячем їм не вдалося. За незібраність на 72-й полякам помстився Петр Єрачек - після того, як у центрі поля Рафал Муравскі помилився і фактично віддав мяч супернику.

Отже, Чехія виходить у лідери групи А і стає учасником першого чвертьфіналу.