Для збірної Швеції Євро-2012 закінчилось

У збірної Швеції вже не залишилось жодних шансів вийти з групи Д у фінальніій частині Євро-2012. У сьогоднішній зустрічі шведи поступились англійцям 3:2, тож за два тури не набрали жодного очка.

Та матч був нелегким. Першими повели у рахунку англійці - на 23-й хвилині Керрол влучив у ворота Ісакссона. На перерву команди пішли за мінімальної переваги англійців.

Другий тайм почався із масованих атак шведів. Після кутового на 49-й хвилині Мьольберг направив мяча у сітку воріт Харта, але фактично гол забив Глен Джонсон, тож його швидко переписали, як автогол. А на 59-й хвилині Мьольберг довів, що може забити й сам. Шведи повели в рахунку й почувались на полі дуже впевнено.

Та на 64-й хвилині Тео Волкотт, який вийшов на заміну, знову встановив статус-кво. Здавалось би, на цьому гольова карусель скінчиться, але на 78-й хвилині вона хитнулась ще раз - на користь британців, остаточну перевагу яких закіпив Уелбек.

Отож, збірна Швеції за два матчі не набирає жодного очка. Англія має в активі 4 очки, як і лідер групи - Франція. Україна на третій позиції з 3 очками. У третьому турі, що відбудеться 19 червня, українцям треба вигравати в англійців. Щоб вийти з групи - інших варіантів нема.