Україна - Франція: дощ, перерва, два голи

Щойно на "Донбас Арені" завершився матч між збірними командами України та Франції у другому турі в групі Д. Закінчився він неприємно для українців, а почався - для обох команд.

Після виходу гравців на поле і виконання національних гімнів розпочався дощ. Неймовірна спека, що панувала в Донецьку цілий день, на вечір спроковокувала справжню грозу. Дощ переріс у сильну зливу і рефері змушений був відправити команди у роздягальні. Перерва затягнулась на годину - поки вщухла злива й прибрали газон від води.

Рестарт дали о 20.00. З перших хвилин Франція домінувала. Не можна сказати, що французи підімяли українців, як вчора іспанці ірландців, але значно вищий рівень був помітний. В обороні відмінно працював наш голкіпер Пятов. Натомість в атаці один шанс змарнував Андрій Шевченко, пару разів прицілювався до воріт суперника Ярмоленко, але так і не поцілив.

Доугий тайм також розпочався пресингом французів. Результатом став гол Менеса на 53-й хвилині. До речі, Жеремі Менеса могло й не бути на полі: наприкінці першого тайму суддя пробачив його і не показав другу жовту картку, хоч було за що.

І дуже скоро, на 56-й хвилині, французи подвоїли перевагу - у воротах Пятова відзначився Кабай.

Українці не втратили надії і після двох пропущених голів. До останнього вони йшли в контратаки, та сили були явно нерівні. На 2-й хвилині Мілевський, який вийшов замість Назаренка, заробив штрафний майже по центру воріт суперника, але Алієв пробив вище. Ще один шанс був у Марко Девіча, але його не пропустили французькі захисники.

Тож свисток рефері зафіксував рахунок 2:0 на користь Франції. Французи виходить у лідери групи з 4 очками. В України - 3 очки. Чекаємо резултатів зустрічі Англія - Швеція.