Іспанці розгромили збірну Ірландії з рахунком 4:0

Вчора у Гданьску у матчі другого туру у групі С зустрічалися збірні Іспанії і Ірландії. Гра закінчилася з рахунком 4:0 на користь команди Вінсенте дель Боске.

Рахунок на четвертій хвилині відкрив Фернандо Торрес. До кінця першого тайму ірланді стоїчно оборонялись, героєм їхньої команди можна назвати голкіпера Шея Гівена, який видав неймовірну кількість сейвів. Тож ідучи на перерву, Ірландія мала хоч маленький, та все ж шанс принаймні зрівняти рахунок.

Але вже на четвертій хвилині другого тайма Давід Сільва збільшив перевагу іспанців. На 79-й хвилині Фернандо Торрес забив третій м'яч у ворота Гівена, скориставшись ювелірною передачею Іньєсти. Ще через чотири хвилини відзначився і Сеск Фабрегас, який вийшов на заміну Торреса.

Весь матч пройшов у атаках іспанців, які завдали 20 ударів в площину воріт. Тепер лише поразка від Хорватії може завадити іспанцям вийти у чвертьфінал.

Хорвати ж з італійцями зіграли внічию - 1:1. Таким чином у групі С беззаперечний лідер - Іспанія (4 очки), за нею розмістилась Хорватія (4 очки) і третя - Італія (2 очки).