Другий тур у групі А: кінець гри для Греції і останній шанс для Польщі

На стадіоні у Варшаві щойно закінчився другий матч другого туру в групі А - Польща - Росія. Протистояння закінчилось із нічийним рахунком - 1:1.

Джерело: Відомості

Склади команди:

Польща: Титонь, Піщек, Беніш, Василевські, Перкіс, Дудка (Межеєвскі, 73), Поланскі (Матущик, 84), Блащиковскі, Обраньяк, Муравскі, Левандовскі.

Росія: Малафеєв, Анюков, Ігнашевич, Березуцький, Жирков, Денисов, Широков, Зирянов, Дзагоєв (Ізмайлов, 80), Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 70).

Рахунок відкрили росіяни - на 37-й хвилині після виконання кутового гол головою у ворота Титоня забив Алан Дзигоєв. Герой матчу з Чехією, який оформив перший дубль на Євро-2012, відзначився і в зустрічі з господарями.

На перерву команди пішли з рахунком 0:1 на користь росіян. Другий тайм розпочався, поляки активніше йшли в атаку. Їхні зусилля на 57-й хвилині увінчались голом капітана команди Якуба Блащіковскі.

До кінця матчу то поляки, то росіяни перехоплювати ініціативу. Але забитих мячів більше не було. Найращим гравцем цієї зустрічі можна назвати голкіпера росіян Вячеслава Малафеєва, який показав кілька чудових сейвів, затримуючи, здавалось би, майже 100-відсоткові голи.

А перед зустріччю Польщі та Греції зіграли Греція і Чехія. Два швидкі голи чехів - на 3-й і 6-й хвилинах - вирішили долю матчу. Хоч грекам вдалося відквитати один мяч, але гру вони програли.

Таким чином Греція, яким би не був результат наступного матчу з Росією, не має шансів вийти з групи. Тоді як росіяни продовжують займати першу позицію. Польщі ж, аби вийти з групи, 16 червня треба перемагати Чехію. Чехів у тій зустрічі влаштує й нічия.