Матч-відкриття Євро закінчився нічийним рахунком і вилученням голкіпера

З рахунком 1:1 завершився матч-відкриття 14-го чемпіонату Європи з футболу між збірними Польщі та Греції., що проходив на 58-тисячному Національному стадіоні у Варшаві.

Зі стартових хвилин зустріі господарі захопили ініціативу, демонстрували свою перевагу і вже на 17-й хвилині після передачі Якуба Блащиковського Роберт Левандовський відкрив рахунок.

Під завісу першого тайму рефері розщедрився на картки - заблимали і жовті "гірчичники", майнула і червона картка. На 44-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений Сократіс Папастатопулос.

Після перерви греки вийшли ніби іншим складом. На 50-й футболісти Греції у меншості змогли забити м'яч у відповідь. Відзначився Дімітріос Салпінгідіс, який скористався невпевненою грою на виході голкіпера поляків Войцеха Щесного.

А на 69 хвилині Щесний змушений був залишити поле за фол останньої надії проти Салпінгідіса, який вийшов із ним віч-на-віч. Щесного у рамці воріт замінив Пшемислав Титонь, а пожертвували Рибусом. За хвилину Титонь став героєм поляків - він не дозволив Георгіосу Карагунісу реалізувати пенальті, вгадавши напрямок удару.

Стартову зустріч Євро-2012 у якості головного арбітра обслуговував іспанський рефері Карлос Веласко Карбальйо.

Хоч господарі поля не здобули перемоги, напевно, їм не варто надто перейматися, адже за всю історію чемпіонату Європи комана країни-господаря перемагала у стартовому матчі тільки два рази.

Завтра матчі євротурніру перемістяться в Україну: о 19.00 на харківському стадіоні "Металіст" стартує поєдинок Голландія - Данія, а о 21.45 на "Арені Львів" - матч Німеччина - Португалія.