«Волинь» вдруге в своїй історії пройшла до півфіналу Кубка України

Автор переможного голу Майкон

Луцька "Волинь" вдруге у своїй історії пробилася до півфіналу Кубка України.

Луцька "Волинь" вдруге у своїй історії пробилася до півфіналу Кубка України. У чвертьфіналі підопічні Анатолія Дем'яненка обіграли у Києві "Арсенал" із рахунком 1:0, пише Проспорт.

Основний час зустрічі не виявив переможця, а у першому екстратаймі гол у ворота господарів забив лідер бомбардирської гонки чемпіонату Майкон.

На 61-й хвилині "канонір" Максим Шацьких не реалізував 11-метровий. Перша його спроба була вдалою, але арбітр попросив перебити 11-метровий, оскільки хтось із гравців господарів вбіг у штрафний майданчик до удару. Другий удар у Макса не вийшов.

Попри виліт з Кубка "Арсенал" зберігає хороші шанси на вихід у Лігу Європи через чемпіонат. А "Волинь" суперника по півфіналу дізнається у четвер, 12 квітня.

КУБОК УКРАЇНИ. 1/4 фіналу

Київ. Стадіон "Динамо" імені Лобановського
Головний арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)

АРСЕНАЛ Київ - ВОЛИНЬ Луцьк - 0:1

Арсенал: 12. Боровик, 4. Симоненко, 20. Одібе, 31. Леандро (13. Міколюнас, 88'), 33. Хомін, 3. Флореску, 17. Богданов, 19. Кобахідзе (70. Адійя, 98'), 28. Польовий, 16. Шацьких, 22. Гоменюк (7. Мазілу,105'+3')

Волинь: 16. Шеліхов, 2. Леандро, 3. Сімінін, 6. Шиков, 24. Ізворану, 29. Насонов (9. Герасим'юк, 82'), 10. Шарпар, 18. Приндета, 90. Пилипчук (5. Рамон Лопес, 23'), 11. Савіч (14. Масло, 120'+1'), 20. Майкон Олівейра.

0:1 Майкон, 104' (Ізворану перехопив м'яч в центрі поля і віддав кинджальну передачу на Майкона. Бразилець вийшов сам на сам з голкіпером і "парашутиком" відправив м'яч у ворота). На 61-й хвилині Максим Шацьких не реалізував пенальті.