Наталія Добринська встановила новий світовий рекорд

Сьогодні, 12 березня, національна збірна команда України з легкої атлетики повертається з чемпіонату світу в Київ з новим світовим рекордом, який встановила Наталія Добринська.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях, що проходив у турецькому місті Стамбул, наші легкоатлети здобули одне "золото", дві срібні нагороди та шосте загальнокомандне місце. Змагання проходили з 8 по 11 березня 2012 року, участь в них взяло 1540 учасників із 158 країн.

У перший же день володаркою золотої медалі та чемпіонкою світу з новим світовим рекордом стала олімпійська чемпіонка Пекіна у багатоборстві, а зараз і чемпіонка світу в закритих приміщеннях (п'ятиборство) Наталія Добринська. Наша легкоатлетка набрала в сумі 5013 очок, побивши попередній рекорд світу (4991), який належав Ірині Бєловій і був встановлений двадцять років тому.

Срібні нагороди в Туречиині здобули Олексій Касьянов (семибортсво) та Наталя Лупу (біг 800м). Легкоатлет Олексій Касьянов здобув «срібло» планетарної першості, набравши у сумі 6071 очко. Чемпіоном у закритих приміщеннях з новим рекордом світу став американець Ештон Ітон (6645 очок), «бронза» у росіянина Артема Лук'яненка (5969 очок).

Чергове "срібло" українській збірній принесла Наталія Лупу, фінішувавши другою з особистим рекордом 1:59.67сек. Поступилася українка лише олімпійській чемпіонці Пекіна кенійці Памелі Джелімо, котра показала на фініші найкращий результат сезону в світі – 1:58.83 сек.