Українські борчині тріумфують на чемпіонаті Європи

У сербському Бєлграді триває чемпіонат Європи з боротьби. Вже розіграно 10 комплектів нагород у змаганнях вільного стилю серед чоловіків і жінок.

За два змагальні дні скарбничка України поповнилася трьома золотими та трьома срібними медалями. Золоті медалі вибороли наші жінки. Людмила Балушка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кілограмів. У фінальній сутичці вона перемогла румунку Естеру Добре.

У ваговій категорії до 55 кг Наталія Синишин у вирішальній сутичці перемогла Софію Магдалену Маттссон зі Швеції. А Ганна Василенко у категорії до 59 кг виборола "золото" у сутичці з латвійкою Анастасією Григор'євою.

Срібними призерками стали Олександра Когут (до 51 кг) і Алла Черкасова (до 67 кг). Когут у фіналі програла польській борчині Івоні Матковскій, а Черкасова поступилася Ханні Катаріні Йоханссон.

Натомість наші борці вільного стилю вибороли лише одну медаль. Валерій Андрійцев програв вирішальну сутичку росіянину Абдушаламу Гадішову.

Попереду три дні змагань, протягом яких буде розіграно 11 комплектів медалей - по 2 у вільній боротьбі серед чоловіків і жінок та 7 комплектів у греко-римській боротьбі.

Хоча боротьба серед жінок ще не завершилася, однак вже можна сказати, що наші дівчата - найкращі борчині Європи.

А от у вільній боротьбі серед чоловіків найбільше медалей вибороли росіяни. Наші східні сусіди виграли чотири з п'яти фінальних сутичок.