Мандзюк прийшов до збірної за покликом Калитвинцева
Наставник національної команди з футболу Юрій Калитвинцев викликав на тренувальний збір до матчу з італійцями захисника дніпропетровського «Дніпра» Віталія Мандзюка.
Наставник національної команди з футболу Юрій Калитвинцев викликав на тренувальний збір до матчу з італійцями захисника дніпропетровського «Дніпра» Віталія Мандзюка. Нагадаємо, «жовто-сині» зіграють з чемпіоном світу 2006 року 29 березня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського (початок – о 21:45).
Та збірна України трохи змінюється. У поєдинках 20-го туру чемпіонату України ціла група гравців національної команди отримала ушкодження, пише сайт ФФУ. Наразі медичний штаб збірної з’ясовує фізичний стан футболістів та їхню здатність готуватися до спарингу проти Скуадри Адзурри.
У зв’язку з тим, що поки достеменно невідомо складність травм, вирішено запросити до табору головної команди Віталія Мандзюка. Він неодноразово отримував виклик до збірної минулого року, взявши участь у чотирьох матчах національної команди.
