Українські каратисти привезли з міжнародних змагань чотири золотих медалі

Українські каратисти привезли з міжнародних змагань чотири золотих медалі

19 березня в російському місті Іваново відбулися змагання з кйокусін карате. Команду з України представляли семеро юних каратистів, серед яких двоє учасників – лучани.

Автор: Ірина Костюк / Джерело: Відомості

19 березня в російському місті Іваново відбулися змагання з кйокусін карате. Команду з України представляли семеро юних каратистів, серед яких двоє учасників – лучани. На міжнародному відкритому чемпіонаті першості Російської Федерації «Кіокушинкай Будо Карате» українці вибороли чотири золотих медалі та одну бронзову.

За словами  голови правління Української федерації «Кіокусін-Будо Карате» сенсея Дмитра Волинця (4 дан, Бранч Чіф України), українська команда показала відмінні результати на змаганнях, члени журі, в складі якого була більшість росіян, не очікували таких блискучих результатів. Загалом на чемпіонат з’їхалося 550 учасників з десяти країн світу. Змагання проводилися протягом цілого дня на чотирьох татамі.

Найбільше учасникамзапам’ятався бій 18-річної лучанки Ольги Лещук, якій довелося зійтися в бою з чемпіонкою світу, неодноразовою призеркою чемпіонатів карате росіянкою Анною Кукаріною. Бій в основному часі завершився нічиєю, однак додатковий час все-таки приніс перемогу росіянці. Не менш блискучі результати показав броварівець Георгій Долінін.

Відтак, в результаті запеклих поєдинків перші місця та золоті медалі додому привезли миколаївчани Олександр Павлюк та Світлана Жегар, рівненчанин Олександр Білецький та Юлія Яницька з Броварів. Бронзовим призером змагань з кйокусін карате стала лучанка 14-річна Таїсія Нарусевич. В якості призів команді вручили грамоти, медалі, три плазмових телевізори та гірський велосипед, а також кухонний комбайн. Дмитро Волинець розповів, що в аеропорті трапився казусний випадок і не всі подарунки вдалося доставити додому. Призовий велосипед довелося переправляти потягом.

Федерація «Кйокусін-Будо Карате» висловлює подяку за фінансову допомогу для участі в міжнародному чемпіонаті директору фірми «Континіум» Степану Івахову.

До слова, цими вихідними, 25-26 березня, у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» відбудеться всеукраїнський чемпіонат з кйокусін карате, свідками поєдинків якого можуть стати всі бажаючі.

Loading...