Промоутер Соліса заявив, що Кличко нокаутував якихось лохів
Віталій Кличко не має нокаутуючого удару, здатного збити з ніг справжнього боксера. Про це заявив промоутер майбутнього суперника українця, обов’язкового претендента на чемпіонський пояс WBC Одланьєра Соліса, Ахмет Онер.
Віталій Кличко не має нокаутуючого удару, здатного збити з ніг справжнього боксера. Про це заявив промоутер майбутнього суперника українця, обов'язкового претендента на чемпіонський пояс WBC Одланьєра Соліса, Ахмет Онер.
«Кличко був занадто слабкий у двобої з Бріггсом. У Віталія немає сильного удару. Він не може одним ударом завершити двобій. Його статистика перемог нокаутом така хороша лише тому, що він вирубував якихось лохів. Доктор Залізний Кулак? Сміх, та й годі», - цитує Онера allboxing.ru.
Бій Віталія Кличка з кубинцем Одланьєром Солісом відбудеться 19 березня цього року в німецькому Кельні. Там і з'ясується, чи не потрапить до когорти «лохів» сам Соліс разом зі своїм промоутером.
