Роналдо стерилізувався. Він вирішив «закрити фабрику дітей»
Бразильський футболіст Роналдо піддав себе вазектомії, щоб більше не мати нащадків. «Я закрив канали. Я закрив фабрику дітей», — заявив Роналдо.
Бразильський футболіст Роналдо піддав себе вазектомії, щоб більше не мати нащадків. «Я закрив канали. Я закрив фабрику дітей», — заявив Роналдо.
Легендарний спортсмен є батьком чотирьох дітей від трьох різних жінок. Так, у Роналдо підростає двійко синів — 10-річний Роналд та 5-річний Алекс, і дві доньки — 2-річна Марія-Софія та 9-місячна Марія-Аліса, пише «Inopressa» з посиланням на «Corriere della Sera».
Відомо, що 5-річний Алекс став плодом випадкової зустрічі Роналдо з 28-річною Мішель Умезу в суші-барі в Токіо в 2004 році. Футболіст визнав батьківство лише в цьому році, після довгої судової тяганини.
«Мій син став частиною мого життя, і тепер наша сім'я стала ще більшою. Але тепер уже досить, я вирішив закрити фабрику», — пояснив Роналдо.
До слова, до стерилізації вже вдавалися відомі спортсмени. Зокрема, свого часу вазектомії піддався легендарний Пеле. Щоправда, згодом Пеле довелося вдатися до штучного осіменіння, і його дружина народила двох близнюків.
