Ліга Європи: «Дніпро» не подужав римських «орлів»

У передостанньому матчі групового етапу дніпропетровська команда поступилася римському «Лаціо».

Для того, аби претендувати на вихід до плей-оффу Ліги Європи, українському «Дніпру» потрібно було перемагати на виїзді італійський клуб. Однак вже на 4-ій хвилині господарі, завдяки старанням Антоніо Кандреви, вийшли вперед. Посеред другого тайму підопічні Мирона Маркевича рахунок зрівняли (зробив це португалець Бруно Гама), на що «орли» відповіли другим м’ячем — відзначився Марко Пароло. А наприкінці зустрічі Філіп Джорджевіч поставив остаточну крапку — 3:1.

У іншому матчі групи «G» норвезький «Русенборг» та французький «Сент-Етьєн» розійшлися миром — 1:1.

5 тур Ліги Європи 2015/16, «Лаціо» (Італія) – «Дніпро» (Україна) - 3:1

«Лаціо»: Беріша, Джентілетті, Раду, Конко, Маурісіо, Пароло, Катальді, Кандрева, Клозе (Савіч, 66), Матрі (Джорджевіч, 70), Кішна (Луліч, 80)

Головний тренер: Стефано Піолі

«Дніпро»: Бойко, Чигринський, Дуглас, Гуйє, Федецький (Шахов, 74), Даніло, Безус, Лео Матос, Бруно Гама (А. Піко, 41), Селезньов, Матеус

Головний тренер: Мирон Маркевич

Голи: Кандрева (4), Пароло (68), Джорджевіч (90+3) — Гама (65)­