В Луцьку відбудеться міжнародний Бізнес-форум
4 лютого 2010 року в місті Луцьку відбудеться бізнес-форум, що має на меті представити принципи регіонального економічного, соціального і культурного розвитку в Україні, Польщі, Німеччині та Литві, а також можливість взаємного пізнання бізнес-партнерів з України і Польщі за принципом «B2B
4 лютого 2010 року в місті Луцьку відбудеться бізнес-форум, що має на меті представити принципи регіонального економічного, соціального і культурного розвитку в Україні, Польщі, Німеччині та Литві, а також можливість взаємного пізнання бізнес-партнерів з України і Польщі за принципом «B2B – business to business».
Про це повідомили у прес-службі міської ради.
Організаторами луцького бізнес-форуму є Благодійний фонд «Співдружність-Волинь», Фонд «Pro Bono Futuro» (Польща) при підтримці виконавчого комітету Луцької міської ради. Бізнес-форум відбувається за сприяння Східно-Європейської Торгової Компанії «Wschodnioeropejska Kompania Handlowa Sp.z.o.o.».
