Миколай подарував дітям свято
<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.
Християнський святий Миколай, як відомо, є захисником дітей. Найчастіше його називають Миколай Чудотворець.
Невеличкі чудеса трапились і у Волинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів напередодні свята. До центру завітали аж два благодійники. Директор ТзОВ «Фільтратек» подарував дітям цифрову камеру, щоб можна було зафіксувати всі етапи їхньої реабілітації. А керівник благодійного фонду Микола Яручик передав вихованцям центру канцтовари, одяг та цукерки.
Він обіцяв завітати сюди і в наступному році. «У минулому році перша моя благодійна акція відбулась саме тут, у центрі реабілітації, і мабуть, через потяг серця я знову завітав до вас», ― сказав благодійник. Фонд не підтримує жодного політичного кандидата, оскільки їх благодійні акції проходитимуть лише до виборів.
Як розповіла директор закладу, заслужений працівник соціальної сфери Галина Римарчук, у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів навчається 142 дитини. Постійно центру допомагає Скандинавська місія для дітей.
Діти були в захопленні і від концертної програми, і від подарунків. Також їх привітав отець Миколай та здійснив обряд єлеопомазання.
