У Луцьку адвокат влаштував стрілянину на зупинці громадського транспорту

30-річний житель обласного центру відпочивав в одному з барів Луцька разом зі своїми товаришами. Коли вже був добряче напідпитку, друзі відвезли його додому.

Джерело: Відомості

А невдовзі чоловік вийшов із квартири, прихопивши автомат і травматичний пістолет, та попрямував на зупинку громадського транспорту, де перебувала компанія молодих людей по вулиці Конякіна.

– Нічний візитер почав нецензурно висловлюватися, потім  двічі вистрілив вгору із автомата, – розповів начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області полковник міліції Василь Марчишак. - Молоді люди намагалися його заспокоїти, але зловмисник дістав травматичний пістолет і поцілив в одного із хлопців. На щастя, куля застрягла у куртці. Зрештою його обеззброїли. Нині зловмисник перебуває в лікарні. Правоохоронці вилучили зброю, призначили ряд експертиз. Триває досудове розслідування, розпочате за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. За озброєні розбірки чоловік може сім років провести за ґратами. Відомо, що він працює адвокатом.

Loading...