На Волині покарали начальника УБОЗ за слабку протидію корупції
На Волині до дисциплінарної відповідальності за недостатньо активну протидію корупціонерам притягнули начальника УБОЗ та керівника підрозділу УБОЗ.
Про це під час брифінгу заявив перший заступник прокурора області Володимир Троц.
За словами Троца, фактично всі із понад мільйона заподіяних корупційними злочинами збитків відшкодовано ще під час досудового розслідування (870 тисяч гривень або 85% від встановлених).
«Ми не мовчали, коли бачили, що окремі підрозділи правоохоронних органів не допрацьовують у боротьбі з корупцією», – заявив перший заступник прокурора Волині.
Загалом прокуратура області внесла дев’ять документів реагування у цій сфері начальникам профільних управлінь та відділів. За їх результатами до дисциплінарної відповідальності притягнуто 13 осіб. Серед них – 2 працівники СБУ, 2 працівники ВВБ при ДПА, 9 працівників ОВС, у тому числі начальник УБОЗ та начальник підрозділу УБОЗ.