На розвиток спорту на Волині цього року витратять понад 25 мільйонів

Цьогоріч на підтримку галузі фізичної культури та спорту Волині з місцевих бюджетів усіх рівнів передбачено майже 25,5 млн. грн.

Джерело: Відомості

Цьогоріч на підтримку галузі фізичної культури та спорту Волині з місцевих бюджетів усіх рівнів передбачено майже 25,5 млн. грн. Про це заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк розповів телепередачі «Акценти». Зокрема, торік на проведення ремонтних робіт, реконструкцію та будівництво нових спортивних споруд використано понад 15 млн. грн., з яких – 8,4 млн. - кошти державного бюджету, решта – обласної казни.

Так, у 2012-му модернізовано низку дитячо-юнацьких спортивних шкіл у Луцьку, Рожищенському, Ковельському, Ратнівському, Шацькому, Горохівському та Луцькому районах; завершено будівництво нового спортивного комплексу в м. Володимир-Волинський; відкрито тренажерну залу для спортсменів-інвалідів у Луцьку.

Також минулоріч при загальноосвітніх школах області, зокрема у сільській місцевості, проведено капремонти і добудови спортивних залів у селах Ківерцівського, Старовижівського, Луцького, Камінь-Каширського, Шацького, Ковельського, Горохівського, Володимир-Волинського, Любешівського та Турійського районів. Облаштовано три нові майданчики зі штучним покриттям в містах Луцьку та Ковелі.

У цьому році продовжуються оновлення спортивних об’єктів області. Зокрема, у травні відкрили новий сільський стадіон у Маяках Луцького району, наразі тривають роботи з облаштування бігових доріжок із синтетичним покриттям на стадіоні «Колос» у смт. Любешів.

Loading...