Українець віз підводою з Білорусі десятьох нелегалів

П’ятеро чоловіків, чотири жінки, одна з яких похилого віку, разом з чотирирічною дитиною намагались сьогодні вночі незаконно потрапити із Республіки Білорусь в Україну в обхід пункту пропуску.

Джерело: Відомості

П’ятеро чоловіків, чотири жінки, одна з яких похилого віку, разом з чотирирічною дитиною намагались сьогодні вночі незаконно потрапити із Республіки Білорусь в Україну в обхід пункту пропуску. Порушити кордон група незаконних мігрантів намагалася на ділянці відділу прикордонної служби «Піща», що у Шацькому районі Волинської області, розповіли у Держприкордонслужбі.

Один з прикордонних нарядів помітив групу невідомих осіб, що рухалася на гужовій підводі від лінії держрубежу в напрямку населеного пункту Піща. Негайно на місце виїхала група реагування, яка наздогнала та затримала нічних гостей. «Мандрівники» азіатської зовнішності за документами виявилися громадянами Палестини, а супроводжував їх українець, як з'ясувалося, місцевий житель. Чоловік пояснив, що напередодні під час заготівлі дров у лісі до нього звернувся невідомий чоловік та запропонував за винагороду забрати декількох осіб та перевезти їх від кордону в українське село.

Наразі тривають заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушення. Громадян Палестини очікує суд по притягненню до адміністративної відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України, а відносно громадянина України вирішується питання по притягненню його до відповідальності за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. 

Loading...