Псевдополковник видурив у волинян майже мільйон гривень

Псевдополковник видурив у волинян майже мільйон гривень

Бійці спецпідрозділу «Сокіл» управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області затримали іноземця, котрий ошукував громадян.

Джерело: Відомості

Бійці спецпідрозділу «Сокіл» управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області затримали іноземця, котрий ошукував громадян. У результаті своєї злочинної діяльності спритник, представляючись працівником правоохоронних органів, заволодів грошима у сумі майже мільйон гривень.

У поле зору правоохоронців молодик потрапив недавно. Однак, як виявилося, не дарма. В Україну він приїхав нелегально після того, як втік із місць позбавлення волі. До речі, на батьківщині він відбував покарання за скоєння шахрайств.

Спритник, прибувши на Волинь, оселився спочатку в селі Горохівського району, а потім, обдуривши кількох місцевих жителів, перебрався до Луцька.

– Тут він знімав хороший офіс, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук. – У нього працювали люди, з якими він зрештою не розрахувався. Молодику 26 років, комунікабельний, легко знаходив контакт із громадянами. Щоби ввійти в довіру, використовував службове посвідчення працівника служби безпеки міліції на вигадане ім’я. Згодом під час обшуків у нього вилучили документи та формений одяг із погонами полковника.

Загалом, пропонуючи людям послуги щодо купівлі-продажу автомобілів, шахрай заволодів майном волинян на суму близько мільйона.

Щодо підозрюваного обрали міру запобіжного, зараз він арештований. Відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Спритник може опинитися за ґратами на термін від трьох до восьми років. Триває досудове розслідування. 

Loading...