На Волині проти чиновника порушено кримінальну справу за розтрату майна

На Волині проти чиновника порушено кримінальну справу за розтрату майна

На Волині викрито начальника одного з управлінь Волинської ОДА, який підробив акти виконаних робіт з реконструкції теплових мереж в одному з селищ (фактично роботи не виконані) й незаконно перерахував приватному підприємству понад 384 тис. грн.

Джерело: Відомості

На Волині викрито начальника одного з управлінь Волинської ОДА, який підробив акти виконаних робіт з реконструкції теплових мереж в одному з селищ (фактично роботи не виконані) й незаконно перерахував приватному підприємству понад 384 тис. грн. Про це повідомили в Департаменті зв’язків із громадськістю МВС України.

Міжрайонна прокуратура області порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем й службове підроблення).

 

Loading...