Субвенція на ремонт комунальних доріг у 2013 році складе 89 млн. гривень
На ремонт і реконструкцію доріг комунального значення на Волині у цьому році передбачена субвенція в розмірі 88,76 млн. гривень.
На ремонт і реконструкцію доріг комунального значення на Волині у цьому році передбачена субвенція в розмірі 88,76 млн. гривень. Про це на оперативній нараді повідомив голова ОДА Борис Клімчук. Перед складанням плану їх освоєння у 2013-му начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Леонід Кирильчук зробить ґрунтовний аналіз використання коштів у 2012 році кожної сільської/селищної ради.
Борис Клімчук зобов’язав підготувати проект кошторису на ІІІ чергу реконструкції Меморіального комплексу «Вічна слава», включно з головною стелою, і закінчити всі роботи до Дня перемоги 9 травня.
