Рейковий автобус Львів-Луцьк курсуватиме до Ківерців
З 10 грудня маршрут рейкового автобуса Львів-Луцьк (регіональний поїзд №802/801) буде продовжено до станції Ківерці. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.
З 10 грудня маршрут рейкового автобуса Львів-Луцьк (регіональний поїзд №802/801) буде продовжено до станції Ківерці. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.
На численні звернення пасажирів, які з задоволенням користуються новим рейковим автобусом, на Львівській залізниці вирішили продовжити маршрут поїзда до станції Ківерці. Регіональний поїзд №802/801 Львів–Ківерці–Львів курсуватиме щоденно крім вівторка та середи. Розклад руху поїзда не зміниться.
Поїзд №802 Львів – Луцьк — Ківерці
Відправлення зі Львова о 17.07, прибуття до Луцька о 19.53, прибуття до Ківерців о 20.08.
Поїзд №801 Ківерці — Луцьк – Львів
Відправлення з Ківерців о 06.05, з Луцька о 6.22, прибуття до Львова о 9.08.
Попередній продаж проїзних документів розпочинається за 10 діб та проводиться виключно у залізничних касах.
У зв’язку з продовженням маршруту рейкового автобуса відміняється курсування поїзда №5476/5477 сполученням Луцьк-Ківерці-Луцьк.