За рік на Волині створили 4 нові природні заповідники

Протягом 2012 року, згідно з рішенням обласної ради, на Волині створено чотири об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення.

Джерело: Відомості

Протягом 2012 року, згідно з рішенням обласної ради, на Волині створено чотири об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення. Серед них: загальнозоологічний заказник “Дубова” у Ковельському районі площею 889 га, лісовий заказник “Березово-вільховий” у Маневицькому районі площею 338 га, лісовий заказник “Сяньків луг” у Ківерцівському районі площею 159 га і заповідне урочище “Гута” у Володимир-Волинському районі площею 435,9 гектара.

Спеціалісти встановили в натурі межі шести об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення площею 32,1 тисячі га, землевпорядники видали 90 державних актів на право постійного користування на площу 29,8 тисячі гектарів.

Також встановлено межі 44 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на площі 13,5 тисячі гектарів.

Наразі розпорядженням Кабінету Міністрів України Черемське болото у Маневицькому районі площею близько трьох тисяч гектарів включено до списку водно-болотних угідь міжнародного значення.

Loading...