«Кромберг енд Шуберт» збільшить кількість працівників ще на 550 осіб
Сьогодні відбулась робоча зустріч голови облдержадміністрації Бориса Клімчука з генеральним директором підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Славоміром Качмареком.
Сьогодні відбулась робоча зустріч голови облдержадміністрації Бориса Клімчука з генеральним директором підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Славоміром Качмареком.
Очільник виробництва зі 100-відсотковою іноземною інвестицією, яке базується у Луцькому районі області, від імені усього колективу, німецьких власників та акціонерів товариства передусім подякував Президенту та Уряду України у сприянні щодо капіталізації земельної ділянки, на якій розташоване підприємство.
Таке рішення, стверджує Славомір Качмарек, додатково «упевнило німецький бізнес у серйозності та взаємокорисності співпраці з Україною та надихнуло власників підприємства на розгортання виробництва на Волині, де дуже сприятливий інвестиційний клімат».
Відтак, на 2013 рік «Кромберг енд Шуберт Україна» передбачило у фінансових планах додаткове освоєння 7 тисяч квадратних метрів території біля уже існуючого заводу для влаштування додаткових виробничих майданчиків. Це створить 550 нових робочих місць.
Крім того, у соціальному пакеті підприємства – договір з Луцькою міською радою про будівництво у наступному році нової тролейбусної лінії до межі обласного центру з Луцьким районом, у яке «Кромберг енд Шуберт Україна» вкладе 1 млн. грн.
