У Горохівській райлікарні оновили два відділення

У Горохівській райлікарні оновили два відділення

Після капітального ремонту відкрили реанімаційне та дитяче відділення Горохівської центральної районної лікарні.

Джерело: Відомості

Після капітального ремонту відкрили реанімаційне та дитяче відділення Горохівської центральної районної лікарні. Будівельні роботи, які тривали упродовж 6 місяців, профінансовано з обласного та районного бюджетів. Загальна вартість проекту - 1 млн. 62 тис. грн.

У відділеннях здійснено заміну старих дерев’яних дверей та вікон на нові енергозберігаючі. Закуплено 20 дорослих та 10 дитячих ліжечок, обладнання медичного призначення. Також придбано м’який інвентар: по 20 комплектів подушок, ковдр, покривал, 40 комплектів білизни. Проведено благоустрій прилеглої території.

«Саме з таких невеличких об’єктів і будується наша Українська держава. В лікарні значно покращено умови як для персоналу, так і для пацієнтів. Ці сучасні відділення є результатом нашої щоденної спільної роботи», - наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

Loading...