Молодь Луцька зустрілася з кандидатами у нардепи, щоб домовитися про співпрацю
Чи не вперше у Луцьку відбулася зустріч молоді із кандидатами у депутати, аби разом вирішти окремі питання. Ця зустріч відбулася у рамках круглого столу 14 вересня.
Чи не вперше у Луцьку відбулася зустріч молоді із кандидатами у депутати, аби разом вирішти окремі питання. Ця зустріч відбулася у рамках круглого столу «Молодь та кандидати у народні депутати: можливості відповідальної співпраці» 14 вересня. Захід організовували СГО «Молодіжна Платформа» та громадська організація Асоціація Регіонального розвитку спеціально для того, аби молодь сама змогла закликати кандидатів до співпраці.
Як повідомив один зі організаторів круглого столу Петро Павлович Гоцалюк, молодіжне питання в Україні часто піднімається, а зокрема, на протязі останніх років у передвиборчому процесі. Саме у цей час проблеми молоді є дуже «важливими» для політиків. Під час цієї зустрічі присутнім запропонували встановити правила гри спеціально для тих, хто найближчі кілька років буде визначати долю молоді, її співпрацю із владою. Насамперед пропозиція правил стосувалася кандидатів у народні депутати.
«Ми хочемо бачити реальний механізм вирішення проблеми. Наша молодь ведеться на обіцянки. Для молоді не важливі райдужні перспективи – для молоді важлива дія з боку влади», - зазначив Захар Ткачук, голова СГО «Молодіжна Платформа».
