Луцьку фірму звинувачують у рейдерському захопленні заправки на Вінничині

У Вінниці триває спір за мережу заправок WELLS, на право власності якої претендує луцька фірма «Дукат»: у суботу, 14 липня одну з заправок хотіли навіть захопити з допомогою «хлопців кремезної статури». Про це повідомляє видання 20 хвилин.

Джерело: Відомості

У Вінниці триває спір за мережу заправок WELLS, на право власності якої претендує луцька фірма «Дукат»: у суботу, 14 липня одну з заправок хотіли навіть захопити з допомогою «хлопців кремезної статури». Про це повідомляє  видання 20 хвилин.

Каменем розбрату між підприємцями стали заправки WELLS. А найбільша буча здійнялась на заправці біля заводу «Кристалл». Там одна із сторін, що вважає себе законним власником купленого з торгів майна, заблокувала з допомогою приватних охоронців роботу заправної станції.

Власник заправки ПП «Джерело»здав її в оренду «ТАУ ПОДІЛЛЯ». Зі слів адвоката та голови ліквідаційної комісії Вадима Спиридонова ПП «Джерело»мало заборгованість перед банком, який передав справу про відшкодування боргу у Державну виконавчу службу. Вони і реалізували майно на торгах, про які не було повідомлено ні власника, ні голову ліквідаційної комісії.

– Це рейдерське захоплення, з використанням певної схеми, - каже Вадим Спиридонов. - Сьогодні таке захоплення відбувається на п’яти заправках з мережі, що у Вінниці.

Дійсно виглядало з боку це дійство незрозуміло. Двоє приватних охоронців не пускали на заправку машини. Двоє держохоронців спокійно стояли біля крамниці на заправці. 

- Приїхали люди і не дають можливості працювати, - каже представник орендаря «ТАУ ПОДІЛЛЯ»Ярослав Кудрявцев. – В нас є договір оренди, згідно з яким, про розірвання договору оренди, мали попередити за два місяці.

Представник «ТАУ ПОДІЛЛЯ»викликав міліцію. Коли приїхали міліціонери, то кожна зі сторін продемонструвала їм свої документи на право власності. А орендар, діяльність якого була припинена на час розборок, написав заяву. Про перешкоджання комерційній діяльності. Також зі слів Ярослава Кудрявцева буде подано позов до суду про відшкодування збитків.

Друга сторона ПП «Дукат»від коментарів відмовилась.

Loading...