На Ратнівщині у браконьєрів вилучили 500 метрів рибальської сітки

На Ратнівщині у браконьєрів вилучили 500 метрів рибальської сітки

В кінці червня державними інспекторами Волиньдержрибоохорони спільно з працівниками Маневицького лісгоспу проводилися рейди по викриттю порушень природоохоронного законодавства

Автор: Ірина Семенюк / Джерело: Відомості

В кінці червнядержавними інспекторами Волиньдержрибоохорони спільно з працівниками Маневицького лісгоспу та громадськістю проводилися рейди по викриттю порушень природоохоронного законодавства на території Маневицького району та на озері Оріховець Ратнівського району, що входить до території природно-заповідного фонду – гідрологічного заказника «Оріхівський».

Під час проведення рейдів були викриті грубі порушення: на річці Кормин біля села Мала Осниця Маневицького району жителі села Полиці Володимирецького району Рівненської області Ігнатюк А. В. та Сачок Є. А. здійснювали незаконний вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову – кловні. Як наслідок вилов цінних видів риби заподіяв шкоди рибному господарству України на суму 1326 грн. Також незаконний вилов риби із застосуванням дерев’яного човна та десяти сіток загальною довжиною 500 метрів здійснив житель с. Буцинь Ковельського району Бернадський А.П.

На даний момент матеріали по даних правопорушеннях передано до Маневицького та Ратнівського райсудів для притягнення до відповідальності. За вказані дії передбачена адміністративна відповідальність та штраф у розмірі від 340 до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Для забезпечення збереження риби та інших водних живих ресурсів управління рибоохорони просить громадян не бути байдужими до порушень природоохоронного законодавства та своєчасно повідомляти про варварське знищення риби із застосуванням заборонених знарядь лову: електроструму, вибухівок, сітних знарядь лову в органи рибоохорони за номерами цілодобових телефонів «гарячої лінії»: 067-360-78-40 та 0332 (24-35-77)

Loading...