На Волині продовжують вилучати землю у громадян
У мешканців Ківерцівського, Луцького, Ковельського та Старовижівського районів незаконно вилучали земельні ділянки з метою їх подальшого перерозподілу.
У мешканців Ківерцівського, Луцького, Ковельського та Старовижівського районів незаконно вилучали земельні ділянки з метою їх подальшого перерозподілу. Про це повідомив сьогодні, 2 березня, на засіданні колегії начальник обласного управління Держкомзему Василь Василенко.
Крім того, протягом минулого року зустрічалися випадки так званого «розбазарювання» інвестиційно привабливих ділянок, яскравим прикладом якого чиновник назвав нещодавній земельний скандал у Ковелі.
Загалом у минулому році із сільськогосподарського обороту вилучено 17 гектарів земель, втрати складають 790 тисяч гривень.
Мають прогалини у роботі земельники області й через зволікання із виготовленням необхідної документації, а проектанти — із завищенням вартості робіт.
