Для волинських учнів розпочався творчий конкурс «Україна – це я!»
На Волині для школярів вдруге стартував конкурс «Україна – це я!», що відбувається в рамках всеукраїнського проекту «Маленький українець».
На Волині для школярів вдруге стартував конкурс «Україна – це я!», що відбувається в рамках всеукраїнського проекту «Маленький українець».
Головна ідея проекту – повернення до прабатьківських джерел, збереження традицій та культурних надбань українського народу, вшанування сімейних цінностей, виховання національної гордості.
Цього року учні зможуть продемонструвати свої таланти у чотирьох номінаціях, орієнтованих на різні види творчості. Так, школярам пропонують написати твір на тему: «Україна – це я!», оригінально зобразити свою родину, склавши своє «Родовідне дерево». Про свою маленьку Батьківщину діти також зможуть розповісти у конкурсі малюнків «Моя рідна сторона». А в номінації «Родинний вечір віншування на тему: «Україна – це я» зможуть взяти участь не лише учні, а й їхні батьки та учителі.
Конкурс на Волині відбувається за сприяння обласного управління освіти та культури облдержадміністрації. Прийом заявок триватиме до 1 грудня. Усі переможці будуть нагороджені цінними подарунками та дипломами.
Довідково: Конкурс «Маленький українець» започатковано народним депутатом, головою політичної партії «Українська платформа» Павлом Жебрівським.
На Волині перший такий конкурс проходив одночасно у кількох номінаціях: конкурсу творів «Якщо я стану Президентом!?…», конкурсу творчих робіт на тему родовідного дерева, родинного вечора-віншування «Щаслива дитина – багата Україна», а також конкурсу малюнка «Щаслива родина-багата Україна». Загалом тоді у фіналі, у конкурсі творчих робіт на тему родовідного дерева, взяло участь 85 учнів, у конкурсі малюнків – 134 школярі. 47 кращих сценаріїв родинних вечорів претендували на визнання найкращого.
