До Дня міста у Луцьку відкрилася виставка дитячих малюнків
Сьогодні на першому поверсі Луцької міської ради відкрилась виставка дитячих малюнків, присвячена Дню міста.
Сьогодні на першому поверсі Луцької міської ради відкрилась виставка дитячих малюнків, присвячена Дню міста.
На виставці представлені роботи Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства праці та соціальної політики, малюнки дітей дитячих садочків Луцька, вихованців НВО «ДНЗ № 28 – спецшкола для дітей з вадами слуху», а також учнів молодшої групи Луцької художньої школи (викладач – Ольга Кучма). Крім того, представлена художня творчість дітей з арт-студії «П’ятерня», керує студією член Національної спілки художників України Тетяна Мялковська. Виставка має соціальне підґрунтя. Автори багатьох малюнків - діти з особливими потребами.
На першому поверсі розміщена благодійна скринька для збору коштів.
Частина коштів буде передана Луцькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Волинському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства праці та соціальної політики, а частина – на видавництво першої книги «Навчаймося бачити разом» із серії «Почуй сердечком» (автор – Людмила Вознюк). До слова, роботи вихованців художньої школи та дитсадка № 28 – це малюнки, які створені спеціально для цієї серії навчально-пізнавальних книг. Мета книжечок – сприяти розумінню здоровими дітками проблем хворих діток.
Довідково: У Луцьку проживає понад 40 тисяч дітей віком від 0 до 18 років. З них – майже тисяча мають статус «дитини-інваліда». Ще 3 тисячі страждають через порушення психофізичного розвитку. Понад тисяча маленьких лучан мають проблеми із зором, з них – 5 тотально незрячі. Понад 100 дітей мають вади слуху, з них – 42 страждають на глухоту.
