На тисячу більше волинян задекларувало свої доходи
У порівняні з минулим роком нині в податкових інспекціях Волині свої доходи задекларували на тисячу волинян більше, аніж торік. Поза увагою податкових інспекторів не залишилися представники жодної із категорій громадян, які згідно чинного законодавства зобов’язані декларувати доходи.
У порівняні з минулим роком нині в податкових інспекціях Волині свої доходи задекларували на тисячу волинян більше, аніж торік. Поза увагою податкових інспекторів не залишилися представники жодної із категорій громадян, які згідно чинного законодавства зобов’язані декларувати доходи.
Нещодавно рада при ДПА у Волинській області заслухала звіт податкової служби про декларування доходів волинянами.
Як зазначила у виступі начальник управління оподаткування ДПА у Волинській області Людмила Арендарчук, вже зафіксовано значний ріст поданих декларацій від продажу рухомого майна - на 651 більше, як торік. Не менш активно волиняни декларують доходи від здавання в оренду нерухомого майна, зокрема подано на 55 декларацій більше, в тому числі від надання в оренду житла – на 48, іноземні доходи задекларувало на 33 волинянина більше, а доходи від отримання спадщини - на 138 більше проти минулого року.
Звісно ж, зросла загальна сума задекларованих доходів. Наприклад, від продажу рухомого майна волиняни отримали доходів на 2,1 мільйон гривень більше, як торік, а від отриманої спадщини –більше на 3,1 мільйона гривень.
Загалом Громадська рада визнала позитивним досвід податкової служби у залученні волинян до декларування доходів , заслухала звіт начальника відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області Алли Алейнікової щодо розгляду звернень громадян органами ДПС та інформацію представника Дежкомпідприємництва в області Валентини Білецької про узагальнення пропозицій до законопроекту про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.
