Підбори зроблять ноги стрункішими

Гарна новина для тих, хто любить взуття на високих підборах. Раніше вчені говорили про шкоду шпильок для здоров’я, але і плюси все-таки знайшлися. Так, під час ходьби на високих підборах ноги набувають особливої форми.

Джерело: obozrevatel.com

Гарна новина для тих, хто любить взуття на високих підборах. Раніше вчені говорили про шкоду шпильок для здоров'я, але і плюси все-таки знайшлися. Так, під час ходьби на високих підборах ноги набувають особливої форми.

Вчені з Коледжу Харві Мадді в Каліфорнії встановили, що у жінок, які багато ходять на високих підборах, ноги більш стрункі, ніж у любительок зручного взуття на плоскій підошві.

Справа в тому, що підбори більш рівномірно розподіляють навантаження за внутрішніми і зовнішніми м'язами литок. Плоска ж підошва збільшує навантаження більше на бічні м'язи, за рахунок чого ікри стають ширшими.

Loading...