Тільки 6% школярів можна зарахувати до групи здорових на фізкультурі

Фізичної культури в Україні практично немає. Про це під час прес-конференції сказав міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, передають УНН.

Джерело: Відомості

Фізичної культури в Україні практично немає. Про це під час прес-конференції сказав міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, передають УНН. Він зазначив, що якщо в країнах Західної Європи частка тих, хто займається спортом, становить від 86% до 88%, то в Україні цей показник на рівні 10-12%.

Глава відомства також зазначив, що на сьогодні школу закінчує лише 6% дітей, яких можна віднести до групи відносно здорових. На думку міністра, прищеплювати фізичну культуру потрібно ще в дитячі роки.

Він також нагадав, що 6 березня 2013 року Кабмін схвалив проект Закону України «Про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки».

Виконання цієї програми дасть можливість поступово збільшити рухову активність дітей і молоді до 8-12 годин на тиждень, залучити до змістовного дозвілля та відпочинку молодь, із щорічним збільшенням на 1-2% рівня охоплення українців руховою активністю до 30 хвилин щодня.

Loading...