Головлікар в «Інтернах» Кисегач: Чари Охлобистіна на мене не діють

Головлікар в «Інтернах» Кисегач: Чари Охлобистіна на мене не діють

Популярність на Світлану Каминіну звалилася несподівано — після того, як вона зіграла Кисегач у серіалі «Інтерни».

Автор: Анна ШКОЛЬНАЯ (За матеріалами газети «Сегодня») / Джерело: Відомості

Популярність на Світлану Каминіну звалилася несподівано — після того, як вона зіграла Кисегач у серіалі «Інтерни». На знімальному майданчику нового сезону цього фільму актриса розповіла журналістам про те, як змінилося її життя після серіалу, про чари Охлобистіна, чому її бояться чоловіки, про альфонса, про квартирне питання та де вона любить відпочивати.

— Світлано, що спільного у вас із вашим персонажем — головним лікарем?

— Звичайно ж, якісь свої риси характеру я передала Анастасії Кисегач — цілеспрямованість, упевненість, цілісність, категоричність. Але я завжди виходжу з прописаного матеріалу. А мої особисті якості — це мій особливий інструмент. Хоча, насправді, я змінююся весь час, адже кожного дня відбувається щось нове в житті, що, безперечно, впливає на мене.

— Кажуть, вас узяли на цю роль тому, що ви схожі на дружину Івана Івановича Охлобистіна (за сюжетом серіалу в героїв Охлобистіна та Каминіної — бурхливий роман, — авт.)?

— Це нісенітниці, мене не підбирали під Оксану. Я це точно знаю. Проходила кастинг нарівні з усіма влітку 2008 року. Я кілька разів приїжджала на проби, де грала сцени з Іваном Івановичем, із Іллею.

— Багато акторів, але найчастіше актриси, кажуть, що працювати на одному майданчику з Охлобистіним — одне задоволення, що він магічним чином впливає на партнерок...

— На щастя, чари Івана Івановича на мене не діють (сміється). Тим паче, що ми працюємо вже три роки. За таких умов категорично не можна будувати якісь стосунки, крім службових. Службовий роман — це ж безвихідна ситуація в цих умовах. Стільки часу разом... Ми й так уже як рідні стали. Я бачу хлопців частіше, ніж родичів. Та й сам Іван Іванович мені якось сказав: «Знаєш, я тебе бачу частіше, ніж своїх дітей».

— До речі, ваш екранний персонаж на десяток років старший за вас (Каминіній — 33 роки, — авт.)...

— Ой, знаю, мене останнім часом це почало навіть пригнічувати. З іншого боку, персонажів старших за сорок років цікавіше грати, хоча, звичайно ж, мені б хотілося зіграти ще когось свого віку.

— Навіть ваш кіношний син не набагато молодший за вас.

— У нас із Іллею Глинніковим (виконавець ролі Гліба Романенка, сина Анастасії, — авт.) різниця у віці шість років, а своїх дітей у мене немає. Втім, роль мами дається мені легко. Зараз уже вікова межа майже стерлася.

— Як змінилося ваше життя, коли в ньому з’явилися «Інтерни»?

— Кардинально. По суті, я була ніким до виконання цієї ролі. І серіал для мене дуже багато зробив.

— А в матеріальному плані?

— Ось тут поки ні (сміється). На квартиру грошей не вистачає, та й автівку я ще не купила. Живу в комуналці, проте планую незабаром зайнятися питаннями нерухомості. Саме час.

— Якому відпочинку віддаєте перевагу?

— Я люблю їздити в різні країни. Деякий час пробула в Індії. А опісля побувала у Франції, Італії та на Сейшелах. Волію подорожувати наодинці, бо не хочу платити ще за когось (сміється).

— А з особистим життям як у вас?

— Я не одружена, і після зйомок в серіалі на мене не посипалися пропозиції від чоловіків. Мабуть, бояться, адже успішні жінки завжди відлякують представників чоловічої статі.

— Багато актрис через брак другої половинки, буває, замовляють собі на вихід у світ альфонсів.

— Правда? Зі мною такого не траплялося. Бог милував. Я навіть, чесно кажучи, не знаю, як виглядають альфонси. До цього я ще не докотилася!

Довідка

Світлана Каминіна народилася 25 січня 1979 року в Челябінську. За словами Світлани, вона з дитинства мріяла стати відомою актрисою, проте батьки після школи наполягли на економічній освіті. «Тато в мене — банківський службовець, а мама — вчитель математики і фізики, — розповіла зірка «Інтернів». — Тож прагнення доньки стати актрисою вважали примхою. Тому я закінчила «правильний» вуз, віддала їм диплом і поїхала вступати на акторський факультет». Дебютувала актриса в серіалі «Аеропорт», потім була роль другого плану в «Бумері-2». А вже в «Простих речах» вона знялася в головній ролі — Каті Маслової. Картина, до речі, отримала головний приз фестивалю «Кінотавр-2007», а Світлана була номінована на кінопремію «Ніка». До речі, до того, як зіграти Кисегач, Світлана три роки відпрацювала в банку, де видавала кредити.

Loading...