Натуральні жироспалювачі повернуть стрункість вашому тілу

Натуральні жироспалювачі повернуть стрункість вашому тілу

Автор: Поліна ГЛІБОВА / Джерело: Відомості

Виявляється, на полицях будь-якого магазину є продукти, які допомагають спалювати жир і тримати себе у формі. Введіть їх у свій раціон, і зміни не змусять себе чекати. Підказуємо відразу: імбир — чемпіон у своїй справі.

Найефективніший жироспалювач визначити важко. Часто кажуть, що це — лимон. Ще частіше такими називають селеру й імбир. Але про це знає більшість, тому ми вирішили розповісти про продукти, які іноді обділяють увагою ті, хто прагне стати стрункішим. І заодно відповісти на запитання: чи шкідливі жироспалювачі? Отже, докладніше про натуральні спалювачі жиру.

Боби. Вони багаті харчовими волокнами, складними вуглеводами та білками. Також містять резистентний крохмаль, тому половина калорій організмом не поглинається. І хоча цей продукт низькокалорійний, невеликою його кількістю швидко наїдаєшся. Ще боби зменшують вміст цукру в крові й утворюють бутират — жирну кислоту, яка прискорює процес спалювання жирів.

Кедрові горішки містять лінолеву кислоту, яка контролює апетит — попереджає мозок, що шлунок повний. Також у них високий рівень білка, тому склянки вистачить, щоб наїстися. Але тут треба бути акуратним і пам’ятати, що добова норма будь-яких горіхів — ваша жменя.

Чай із фенхелю або відвар із кропу. Фенхель прискорює травлення, полегшуючи засвоєння поживних речовин і зменшуючи скупчування жиру в організмі. Але оскільки знайти його не так просто, є гідна заміна — кріп. Він виводить велику кількість води з організму, що дуже важливо у процесі схуднення. До того ж кріп стабілізує обмін речовин, прискорюючи функціонування всього шлунково-кишкового тракту. Пити обидва засоби рекомендуємо ввечері: сильні аромати трав допоможуть обманути смакові рецептори і зменшать апетит.

Кріміна — це кремові печериці (або помірно зрілі білі). Вони багаті швидкозасвоюваним білком і є дієтичним продуктом, що сприяє спалюванню жиру. І до того ж допомагають боротися із холестерином.

Яблука — ідеальні жироспалювачі, відмінний перекус перед вечерею. Пектин зменшує кількість цукру та калорій, які всмоктуються в кров після прийому їжі. Незамінні ці смачні плоди й для тих, хто хоче попередити діабет 2 типу, адже яблучний пектин запобігає сплескам цукру в крові, які якраз і призводять до підвищеного накопичення жиру. Понад те, цей фрукт люблять усі.

Авокадо є багатим джерелом насичених жирів, які дадуть сили на цілий день, і L-карнітину, що сприяє спалюванню жиру та підвищує обмін речовин в організмі. Крім того, збільшує вироблення енергії в клітинах м’язів і покращує циркуляцію крові.

Перець чилі — найефективніший жироспалювач із нашої підбірки. Він містить капсаїцин — речовину, яка робить перець пекучим і допомагає прискорити метаболізм, а також контролювати апетит. До того ж чилі підвищує температуру тіла, що додатково допомагає спалювати зайві калорії.

Кориця містить ефірну олію, яка стимулює роботу шлунку та кишківника, допомагаючи боротися з мікробами. Плюс вона впливає на рівень цукру в крові, викликаючи його стійке і тривале зниження. Крім того, пригнічує апетит, чим і сприяє схудненню.

Насіння чіа багате на швидкорозчинну клітковину, яка сприяє зниженню рівня холестерину та перешкоджає всмоктуванню жирів.

Зелений чай містить кофеїн, завдяки якому тонізує і прекрасно бадьорить, поліпшує настрій. А ще — прискорює процеси метаболізму та виводить шлаки і токсини з організму. Пийте його в перервах між їдою, адже цей тонізувальний напій також підвищує гормон, що відповідає за відчуття ситості. Чашка зеленого чаю щодня допоможе позбутися зайвих кілограмів і «відрегулює» апетит.

Гарбузове насіння — це натуральний жироспалювач. Воно містить жирні кислоти омега-3, велику кількість білка та магнію, який допомагає зміцнити м’язи, а також фолієву кислоту (вітамін В9), що підсилює дію багатьох ферментів у процесі обміну речовин і нормалізує вагу. До того ж знижує здатність організму до накопичення жиру.

Сочевиця більше ніж на третину складається з білка, який за поживними якостями не поступається м’ясному. Містить фолієву кислоту, що допомагає перетворювати жирові клітини в гліцерин і жирні кислоти. Чи не найбільша з переваг сочевиці в тому, що вона не накопичує в собі ніяких шкідливих або токсичних елементів і тому, вирощена в будь-яких умовах, може вважатися екологічно чистим продуктом.

Кавун — ще один жироспалювач. Окрім води, містить вітаміни А і С, а також антиоксидант глутатіон, який зміцнює імунну систему. Але головне в кавуні все-таки вода — він займає в шлунку багато місця і дає швидке відчуття ситості, до того ж позитивно впливає на травну систему. До речі, недавно проведене дослідження показало, що жінки, які їли «водянисті» продукти, втратили на 33% ваги більше за перші 6 місяців, ніж ті, у кого в раціоні їх не було.

Отже, чи шкідливі жироспалювачі? Зовсім ні, якщо вживати їх правильно та знати міру.

Loading...