У Луцьку пройшов чемпіонат Волинської області з карате

У Луцьку пройшов чемпіонат Волинської області з карате

22 жовтня в Луцьку пройшов традиційний Чемпіонат Волинської області, який цьогоріч зібрав більше 150 спортсменів з Луцька та Ковеля.

Джерело: Відомості

Спортсмени змагались між собою у 28 вагових та вікових категоріях. Наймолодшому учаснику змагань було лише 4 роки. 5 категорій були сформовані з вихованців, що займаються в дитячих садочках.

Варто відзначити, за рік волинські каратисти  виросли як фізично, так і технічно. Стали більш професійнішими. За результатами цих змагань буде сформована команда з Волині, яка представлятиме нашу область на чемпіонаті України, який пройде в листопаді в Дніпрі.

Всі переможці та призери були нагородженні кубками, медалями та грамотами. Також було визначено найтехнічніших спортсменів, якими стали Мороз Артем з Луцька та Остапук Діана з Ковеля. Також на цьому спортивному святі Шихан Дмитро Волинець вручив чорні пояси людям, які пройшли атестацію цього літа на червневих зборах. Так, чорний пояс 1 дану і сертифікат отримала Ольга Бідзюра , а 3 дану – Вадим Шумик. Також Шихан оголосив подяку  Василю Горішному за допомогу і підтримку доджо в Ковелі.

Loading...