«Шахтар» — «Реал»: сім голів на двох

25 листопада донецький «Шахтар» в рамках 5 туру Ліги чемпіонів приймав мадридський «Реал». Українсько-іспанське протистояння відбулася на «Арені Львів».

Суперники подарували глядачам надзвичайно результативну гру. Варто зауважити, що через перебір жовтих карток матч пропускали лідери оборони «гірників» Олександр Кучер та Даріо Срна.

Першими забивали гості – на 18-ій хвилині Гарет Бейл асистував Роналду, а в дебюті другого тайму вже «зірковий» португалець віддав точну передачу на Луку Модріча. Через кілька хвилин захисник «вершкових» Дані Карвахаль провів третій гол. На 70-ій хвилині Бейл знову допоміг відзначитися Роналду. Здавалося, королівський клуб без проблем доведе гру до розгромної перемоги.

Однак «Шахтар» мало не створив неймовірний камбек. Відповідь «гірників» вдалася бразильською. На 77-ій хвилині Каземіро у власному штрафному збив земляка Тайсона, і найкращий бомбардир УПЛ Алекс Тейшейра з пенальті не схибив. Через трохи забив Дентіньо, виявившись найбільш спритним після подачі з кутового. А наприкінці зустрічі Тейшейра встановив остаточний результат – 3:4.

В останньому турі «Шахтар» завітає до Парижу, де зіграє проти місцевого ПСЖ.

Склади команд на гру:

«Шахтар»: П'ятов, Кобін, Ордець, Ракицький, Азеведо (Дентіньо, 64), Степаненко, Фред, Марлос (Тайсон, 62), Бернард, Алекс Тейшейра, Гладкий (Факундо Феррейра, 73)

Головний тренер: Мірча Луческу

«Реал»: Касілья, Варан (Даніло, 33), Пепе, Начо, Карвахаль, Бейл (Бензема, 71), Каземіро, Ковачіч, Модріч (Кроос, 62), Іско, Роналду

Головний тренер: Рафаель Бенітес

Голи: Роналду (18, 70) Модріч, 50, Карвахаль, 52– Тейшейра (77, пен., 88), Дентіньо (83)