Росія готова вирішувати питання Roshen, якщо не буде «образ і підозр»

Росія готова вирішувати питання Roshen, якщо не буде «образ і підозр»

Росспоживнагляд готовий обговорювати з Києвом проблеми постачань до Росії кондитерської продукції за умови, що Україна не вдаватиметься до образ і підозр щодо Росії.

Джерело: Відомості

Росспоживнагляд готовий обговорювати з Києвом проблеми постачань до Росії кондитерської продукції за умови, що Україна не вдаватиметься до образ і підозр щодо Росії. Про це заявив колишній глава Росспоживнагляду і помічник прем'єр-міністра РФ Геннадій Онищенко, передає УНН.

«Заяви міністерства аграрної політики і продовольства України про перевірку підприємств Roshen, що межують із нормами пристойності, зайвий раз переконують у тій думці, що ні в кого немає бажання знайти вирішення проблем», — зазначив він.

«Всі ті зауваження, що були висловлені й на офіційному сайті Росспоживнагляду (за підсумками перевірки), можуть обговорюватися у разі приїзду на територію РФ експертного співтовариства і жорсткого узгодження параметрів можливого візиту російських експертів на територію України та надання нам необхідної документації», — додав Онищенко.

Він уточнив, що надалі Росія готова обговорювати ці проблеми, однак «не виходячи за рамки професіоналізму і не вдаючись до грубих образ і підозр».

Нагадаємо, Мінагрополітики звинувачує інспекторів Росспоживнагляду у порушенні законів та розповсюдженні неправдивої інформації після інспектування фабрик корпорації «Рошен».

Loading...