Українці більше питимуть молока

Українці більше питимуть молока

В Україні у поточному році, як і в попередньому, зберігається тенденція до зростання виробництва молока.

Джерело: Відомості

В Україні у поточному році, як і в попередньому, зберігається тенденція до зростання виробництва молока, повідомили у Мінекономрозвитку.

«За 8 місяців 2013 року виробництво молока всіма категоріями господарств склало 7951 тис. тонн, що на 0,9% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Експорт, у перерахунку на молоко, склав 476 тис. тонн (на 8,5% менше порівняно з минулорічним періодом), імпорт – 274 тис. тонн (на 35,6% більше). При цьому, відбулося незначне зростання (у межах одного відсотка) обсягів фонду споживання молока та молокопродуктів населенням − до 6929 тис. тонн», — пояснив директор департаменту розвитку реального сектору економіки Мінекономрозвитку Олег Пендзин.

У цілому у 2013 році, за прогнозами експертів, всіма категоріями господарств буде вироблено 11,6 млн. тонн, що на 1,9% більше, ніж торік. Експорт молока і молокопродуктів оцінюється в межах 0,75 млн. тонн (на 7,3% менше), імпорт – 0,35 млн. тонн (на 8,4% менше). Зважаючи на наповнюваність ринку, середньорічне споживання молока і молокопродуктів населенням очікується на рівні 219,7 кг, що на 4,8 кг більше порівняно з 2012 роком. 

Loading...